Przybory szkolne zamiast kwiatka

              

Ciekawą inicjatywą Stowarzyszenia jest akcja zbierania przyborów szkolnych dla dzieci przy okazji ślubów. Pomysł ten znalazł uznanie księdza dziekana i za jego pośrednictwem ulotki z informacjami docierają do wszystkich przyszłych nowożeńców, poprzez kancelarie parafialne.

Akcja „Przybory szkolne zamiast kwiatka” trwa od 5 lat. Inspiracją dla Akcji stała się inicjatywa cudownej Młodej Pary – Maryli i Romana. Oni to 19 września 2009 r z okazji swojego ślubu, przekazali na rzecz podopiecznych naszego Stowarzyszenia przybory szkolne, od swoich gości weselnych. Dzięki tej inicjatywie dziesiątki dzieci ze świetlic środowiskowych mogły pójść do szkoły bez lęku, że są wykluczone z powodu braku zeszytów, kredek czy innych niezbędnych dla uczniów pomocy szkolnych.

 Kochani Narzeczeni

Jeśli, w dniu Waszego ślubu, chcielibyście podzielić się Waszym szczęściem i miłością z dziećmi zachęcamy, abyście dołączyli do naszej Akcji. Przekonajcie Waszych gości, aby zamiast kwiatów obdarowali, za Waszym pośrednictwem, przyborami szkolnymi, dzieci chore, dzieci z ubogich rodzin – podopiecznych naszego Stowarzyszenia.

Wszelkich informacji na ten temat udzieli Wiceprezes naszego Stowarzyszenia – Danuta Brocka. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

                tel.  517 833 726                         e-mail: zorskiedzieci@o2.pl

Poniżej prezentujemy ulotkę, którą można dołączyć gościom do zaproszenia.ulotka1

ROK 2016

wesele-dominiki-006       wesele-dominiki-002       wesele-dominiki-009

wesele-iwonki-017 wesele-iwonki-014 wesele-iwonki-012      wesele-iwonki-018

WCZEŚNIEJSZE LATA.

22 21 DSCF2169 podreczniki 013 Aga i wesele 017 Sluby 014 Suszec (23)

Jedna myśl nt. „Przybory szkolne zamiast kwiatka

 1. Maria

  Witam Pani Katarzyno!!!

  Jeśli chodzi o przybory to potrzebne są wszystkie od gumki po tornistry.
  Każdy według swojej woli i chęci może podarować na co go stać a dla Naszego Stowarzyszenia zwłaszcza dzieci którym pomagamy każda rzecz jest cenna i za każdą z góry DZIĘKUJEMY.
  Chciałam też przeprosić że dopiero teraz odpowiadam jednak dawno tu nie zaglądałam PRZEPRASZAM i dziękuję za wiadomość.
  Z poważaniem Maria Zubala

Możliwość komentowania jest wyłączona.