Akcja nakrętki

Ogłaszamy konkurs dla szkół, przedszkoli, świetlic i innych.

Konkurs dla szkół, przedszkoli, świetlic….Zbieramy nakrętki a dla najlepszych 3 zbieraczy z każdej placówki nagrody 🎁🎁🎁😊 Zgłoszenia placówek do 30 września informacje na ten temat i regulamin w siedzibie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom 😀

14141808_863675830435035_8662060431458988678_n

APEL NAKRETKI

Niezwykle wartościową akcją, którą Stowarzyszenie prowadzi wspólnie z Warsztatami Terapii Zajęciowej i Ośrodkiem Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym jest „,Akcja Nakrętki”. Pomysłodawcą i koordynatorem tej akcji jest Pani Maria Zubala, członek Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Żorach.

akcja nakrętki

Dzięki tej inicjatywie, mobilizującym prawie całą społeczność Żor, udaje się pozyskiwać, ze sprzedaży nakrętek, znaczące kwoty, które umożliwiają zakupienie dla osób niepełnosprawnych, przede wszystkim dzieci, sprzętu rehabilitacyjnego np. wózków, materaców do ćwiczeń, mat itp. Dzięki środkom z tej akcji możliwe jest również opłacanie zabiegów rehabilitacyjnych czy turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży. Nakrętki zbierają też dzieci z poza Żor. Jest to młodzież ze szkół z Drogomyśla, Jasienicy, Chażlachu, Zebrzydowic i Suszca za co im ogromnie dziękujemy. Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do tej wspaniałej akcji.

14

16

17

14Rehabilitacja KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERARadek